خرید قالب ایمپکا

روی آینده وبسایتتان سرمایه گذاری کنید.

آنچه کارشناس سئو باید از SSR و تاثیر آن بر سئو بداند

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که فلان بیوتی بلاگر از کجا درآمد دارد؟ او که صبح تا شب دارد پست می‌گذارد و لباس‌های مختلف می‌پوشد و آرایش‌های مختلف را امتحان می‌کند. این موضوع درباره‌ی اینفلوئنسرهای اینستاگرامی هم صدق می‌کند. نه‌تنها منبع درآمد آن‌ها سوال‌برانگیز است، بلاگرها و اینفلوئنسرها گاهی کارهایی می‌کنند و پست‌هایی می‌گذارند که عجیب هم به‌نظر می‌رسد.

مثلا، در پستی می‌آیند و روتین پوستی خود را به همه‌ی کاربران معرفی می‌کنند. جالب است که ۱۰ مدل کرم و پاک کننده از برندهای مختلف را استفاده می‌کنند یا ادعا می‌کنند که استفاده می‌کنند. پایین ویدئو هم لینکی می‌گذارند. و می‌گویند اگر می‌خواهید پوستتان مثل من باشد بروید در این لینک و این محصولات را بخرید.

یا لباس عجیب‌وغریب و نه‌چندان معمولی می‌پوشند. با آن در ایونتی شرکت می‌کنند . با آدم‌های معروف عکس می‌گیرند. در پستی با کاربران به اشتراک می‌گذارند که لباسم را فلان دیزاینر طراحی کرده بود (او را هم تگ می‌کنند یا به سایتش لینک می‌دهند)، Make up با فلان آرایشگر بوده و کیفم را از فلان فروشگاه اینترنتی خریدم و الی آخر.

Affiliate marketing is where you promote another company’s product or service in return for a commission on the sales you generate. Commissions are typically a percentage of the sale price, but can occasionally be a fixed amount.

در افیلیت مارکتینگ شما محصولات یا خدمات شرکتی را معرفی و تبلیغ می‌کنید و درعوض کمیسیونی براساس میزان فروشی که به‌خاطر معرفی شما اتفاق افتاده دریافت می‌کنید. کمیسیون ممکن است مبلغی معین و ازپیش‌تعیین‌شده باشد یا درصدی از فروش.

پاسخ آن سوال این است که آن‌ها یا برای برند و محصولات و شخص خاصی تبلیغ می‌کنند (یعنی بخشی از بازاریابی اینستاگرامی آن برند هستند) یا در فروش محصولات برند خاصی با فروشنده همکاری می‌کنند. کار با آن‌ها این است که روتین پوستی خودشان را با شما به اشتراک بگذارند. یکی از شغل‌های آن‌ها این است که محتواهای عجیب‌وغریب و جالب تولید کنند تا درضمن آن شما را ترغیب کنند به خرید محصولی.

پس درآمد آن‌ها (درواقع بخشی از درآمدشان) از راه تبلیغات است یا سیستم همکاری در فروش ( بازاریابی وابسته یا Affiliate Marketing) . افیلیت مارکتینگ چیست؟ چطور کار می‌کند؟ آیا آن‌قدر درآمد دارد که شما را هم وادار کند به آن فکر کنید؟ اگر هیچ تجربه‌ای ندارید و اینفلوئنسر نیستید و کسی خیلی شما را نمی‌شناسد، چطور می‌توانید افیلیت مارکتینگ را شروع کنید؟ چطور می‌شود افیلیت مارکتر موفقی شد؟

نگران نباشید. کار سختی نیست. مطلبی که می‌خوانید برای این نوشته شده تا هرآنچه را که نیاز است برای شروع افیلیت مارکتینگ بدانید، به شما بگوید.

پس ممکن است شما خبرنگار یا مترجم یا کتابفروش باشید. وب‌سایت یا وبلاگی هم دارید با موضوع کتاب و کتاب‌خوانی. می‌آیید و همکار فروش نشر الف می‌شوید. محتوایی تولید می‌کنید درباره‌ی برندگان جایزه‌ی نوبل ادبیات. در این محتوا ترجمه‌ی کتاب‌های برندگانی را که آن ناشر چاپ کرده معرفی می‌کنید (به فروشگاه اینترنتی ناشر هم لینک می‌دهید). هرکس از محتوای شما برود به فروشگاه ناشر و  آن کتاب‌ها را بخرد، کمیسیون توافق‌شده به شما تعلق می‌گیرد.

مزایای افیلیت مارکتینگ چیست؟ 

اگر به‌دنبال درآمد بیشتر هستید، چرا باید بروید سراغ افیلیت مارکتینگ؟ مثلا چرا نروید رمزارز بخرید؟ درواقع، همکار فروش‌شدن چه مزایایی دارد؟

  • ریسک کم: اگر رمزارز بخرید، می‌دانید که هر لحظه ممکن است تمام پولتان را از دست بدهید. اما اگر همکاری در فروش را انتخاب کنید، قرار نیست از سرمایه‌ای که دارید چیزی خرج کنید. در بدترین حالت، افیلیت مارکتینگ شما موفق نخواهد بود و کمیسیونی به‌دست نمی‌آورید.
  • هزینه‌ی کم: شاید قبل از محبوبیت امروزه‌ی اینستاگرام و اینفلوئنسرها می‌گفتند که برای افیلیت مارکتینگ باید یک وب‌سایتی داشته باشید، اما امروز آن وب‌سایت هم ضروری نیست. باور کنید عامل تعیین‌کننده در اینکه افیلیت مارکتر موفق و حرفه‌ای باشید خلاقیت شماست و اینکه بدانید هر محصول را چطور معرفی کنید.
  • همکاری با بیش‌ از یک فروشنده: هیچ‌چیز مانع شما نیست که هم‌زمان چندین محصول را معرفی و تبلیغ کنید. برای مثال،‌ اگر شما فشن بلاگر هستید، می‌توانید لباس‌ها و کیف و کفش طراح‌ها و فروشگاها و برندهای مختلف را معرفی کنید.
1400 880 اس بی تمز

دیدگاهی بنویسید

شما در حال مشاهده دموی شرکتی، آموزشی ایمپکا هستید.

ایمپکا، اوج هنر وردپرس

ایمپکا یک پوسته چند منظوره کامل است که به طور همزمان از هر سه صفحه‌ساز المنتور، ویژوال کامپوزر و گوتنبرگ پشتیبانی می‌کند. شما با خرید این محصول از اس بی تمز می‌توانید به این قالب بی‌نظیر به همراه دموهای کامل آن دسترسی داشته باشید .