ارسال برای خریدهای بالای ۲۰۰ هزار تومان رایگان است.

Impeka - Elementor & WooCommerce Fashion shop by Greatives

راهنمای استفاده از عطر و نگهداری عطر پس از خرید

نماینده رسمی برند های عطر در ایران

برند های بسیار زیاد و معتبری در دنیا هستند که عطر تولید می کنند. اکثر این کمپانی ها انقدر بزرگ هستند که در اکثر کشور ها محصولات شان را ارائه می دهند. و طبیعتاً برای توزیع و ارائه محصولات خود در هر کشوری نماینده ای دارند. در کشور عزیزمان ایران نیز این موضوع صادق است. پس شرکت هایی در ایران هستند که نماینده رسمی برند های معتبر عطر و ادکلن اند. برای مثال شرکت آریا شیک تجارت قشم یا پرستیژ قشم از بزرگ ترین واردکننده های عطر در ایران هستند که نمایندگی رسمی بسیاری از برند های معتبر را در اختیار دارند. همچون عطر لانکوم ، عطر بولگاری ، عطر گوچی، عطر پاکورابان و …

نماینده رسمی برند ها، عطر مورد نظر را به کمپانی مادر سفارش می دهند و محصول به صورت کاملاً قانونی و از طریق گمرک ایران وارد کشور می شود. به تمام محصولاتی که در نظر وزارت بهداشت ایران وارد می شود، یک لیبل تعلق می گیرد. این لیبل نشان دهنده عطر شرکتی است.

نکته ای که بسیار مهمی اینجا است. تمام محصولاتی که قانونی وارد کشور می شود و مجوز بهداشت دریافت می کند، لیبل وزارت بهداشت را دارد. پس اگر محصولی برند شناخته شده ای نداشته باشد. یا محصول متفرقه ای هم باشد، می توانید لیبل را دریافت کند. پس اگر هر جا دیدید و شنیدید که محصولی شرکتی است، الزاماً برند معتبر و شناخته ای شده نیست.

واردات رسمی عطر و ادکلن و لیبل وزارت بهداشت

پس با همه ی این تفاسیر ماجرای عطر های غیر شرکتی چیست؟ برخی از برند های بسیار معروف همچون عطر تام فورد ، عطر دانهیل، عطر کلوین کلاین، عطر ویکتوریا سکرت و .. برند های آمریکایی هستند. این برند ها نمی توانند در ایران نمایندگی داشته باشند و از سمت ایران واردات آن ها با محدودیت همراه است. شاید هم برخی از کمپانی های مطرح به ایران نمایندگی ندهند. در هر صورت، این موارد اجازه واردات رسمی ندارند و لیبل وزارت بهداشت به آن ها تعلق نمی گیرد.

1920 1108 اس بی تمز
1 دیدگاه
  • زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاهی بنویسید

شما در حال مشاهده دموی اختصاصی فروشگاه عطر ایمپکا هستید.

ایمپکا، اوج هنر وردپرس

ایمپکا یک پوسته چند منظوره کامل است که به طور همزمان از هر سه صفحه‌ساز المنتور، ویژوال کامپوزر و گوتنبرگ پشتیبانی می‌کند. شما با خرید این محصول از اس بی تمز می‌توانید به این قالب بی‌نظیر به همراه دموهای کامل آن دسترسی داشته باشید .